„Nordic Walking Rajd Dla Serca”.

10.2017

4 października uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Kamili Rzędzickiej wzięli udział w II Rajdzie  „Nordic Walking Rajd Dla Serca”. W miłej atmosferze i z uśmiechem na twarzach udało nam się przejść całą trasę  8km. Wojtek Kuś uczeń V klasy dotarł na metę jako pierwszy, po chwili za nim jako czwarta przybyła Maja Stańczak. Naszą szkołę dzielnie reprezentowały również Elena Piętak,  Agata Król, Weronika Korlacka, Natalia Myszka, Zosia Bomba – wielkie brawa! To świetny sposób zarówno spędzania wolnego czasu,  podtrzymywania kondycji oraz poznawania pięknych zakątków Jaworzna, a co najważniejsze zaszczepiamy już od najmłodszych lat zamiłowanie do aktywnego spędzania czasu wolnego.  Dla najwytrwalszych ogromne gratulacje!!!