Informacja w sprawie zapisu do klasy pierwszej !

02.2019

Informacja w sprawie zapisu do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w Jaworznie.
1 marca 2019 r. rozpoczyna się nabór uczniów do klasy pierwszej szkół za pomocą systemu elektronicznego. Strona internetowa dla rodziców zostanie otwarta 1 marca 2019 r. o godz. 8.00 do dnia 15 marca 2019 r. godz. 15.00. UM informuje, że na stronie naboru http://jaworzno.podstawowe.vnabor.pl zostaną zamieszczone szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji, harmonogramu, instrukcji postępowania oraz ewentualne bieżące komunikaty związane z rekrutacją. Rodzice, którzy nie mają możliwości elektronicznego wypełnienia zgłoszenia/wniosku, mogą zgłosić się do szkoły podstawowej pierwszego wyboru, gdzie dyrektor szkoły udzieli im szczegółowych informacji.
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w Jaworznie ul. Stefana Batorego 48, 43-600 Jaworzno
Granice obwodu szkoły :
Stefana Batorego, Bławatka, Bolesława Chrobrego, Ciemna, Jarosława Dąbrowskiego - od nr 49 do ostatniego numeru, Floriana, Małgorzaty Fornalskiej, Głogowa, Jana Głucha, Górnośląska, gen. Stefana Grota-Roweckiego, Jaworznicka - numery parzyste od nr 2 do nr 50 oraz numery nieparzyste od nr 1 do nr 33, Kaliska, Kamienna, Końcowa, Kowalska, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Miedziana, Moździerzowców – od nr 15 po stronie nieparzystej i numery parzyste od nr 38 do ostatniego numeru, Narcyza, Nizinna, Okólna, Olszyny, Pasternik, Polna, Powstańców Warszawy, Pracy, Lucjana Rydla, Sadowa, Skrajna, Słoneczna, Stara, Struga nr 21, Szczytowa, Szewska, Śmiała, Wapniówka, Wesoła, Józefa Węgrzyna, Zamknięta, Zdrowia, Stefana Żeromskiego.