Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

 

AKTUALNE INFORMACJE O REFORMIE EDUKACJI

UZYSKAJĄ PAŃSTWO NA STRONIE MEN:

 

Artykuły

Przejdź do - Walentynki

Walentynki

                    We Wtorek w naszej szkole z okazji „Walentynek” królował kolor czerwony. W świetlicy szkolnej zorganizowano Quiz Walentynkowy ,w którym każdy uczeń mógł wziąć udział, a za poprawną odpowiedź lub wykonane zadanie czekał na niego słodki upominek. Najwięcej emocji wzbudziło duże papierowe serca, gdzie można było zrobić pamiątkowe zdjęcie z zaprzyjaźnioną osobą. Oczywiście w tym dniu nie mogło zabraknąć poczty walentynkowej dzięki, której wszyscy uczniowie przesyłali sobie kartki ze słowami sympatii. Dzień upłynął w atmosferze radości i dobrej zabawy.

14
02.2017

Czytaj więcej o: Walentynki
Przejdź do - Dzień czerwony "Walentynki"

Dzień czerwony "Walentynki"

Dzień Świętego Walentego obchodzony jest na całym świecie jako święto miłości. Tego dnia wysyłamy sobie kartkę z wierszykiem bądź wyznaniem miłosnym albo też obdarowujemy się prezencikami. Walentynki jest to dzień, w którym możemy bez skrępowania  podejść do upatrzonej od dawna sympatii i wręczyć jej liścik z miłosnym wyznaniem. Ten dzień skłania nas do okazania ukochanej osobie, tego co naprawdę czujemy, a na co dzień nie mamy czasu i sposobności, żeby to wyrazić. My też, w naszym przedszkolu, obchodziliśmy Walentynki. Serca i serduszka ozdobiły całą salę. Po śniadaniu nastąpiły przygotowania do walentynkowej zabawy. Na twarzach dzieci pojawiły się „serduszkowe" makijaże. Rozpoczęły się wspólne tańce, zabawy i konkursy. Dzieci świetnie się bawiły. Tego dnia wszyscy byli dla siebie mili i życzliwi, obdarowywali się wzajemnie drobnymi upominkami oraz uśmiechami. Atmosfera panująca w tym dniu była bardzo radosna. Walentynki w przedszkolu z pewnością można zaliczyć do udanych.

14
02.2017

Czytaj więcej o: Dzień czerwony "Walentynki"
Przejdź do - ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

 

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a  powodem takiej atmosfery jest  obchodzony  w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Mimo niskiej temperatury jest to jednak jeden z najcieplejszych dni w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na  twarzach. Tak też było w naszym przedszkolu, do którego w dniach 9-10 lutego 2017 r. licznie przybyli nasi kochani dziadkowie. Przedszkolaki przedstawiły swój program artystyczny, w którym pokazały swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie.  Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy  reprezentowały swoje umiejętności. Dzieci  dla swoich dziadków przygotowały upominki, które zostały wręczone z bukietem całusów i uścisków. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci, porozmawiać czy przedstawić swoich kolegów. Spotkanie przebiegło w miłej, serdecznej atmosferze, a dziadkowie obiecali, że pojawią się w przedszkolu za rok.

10
02.2017

Czytaj więcej o: ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU