Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH  NA KIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE !!!

12.06.2017r ( WTOREK)

od godziny 13:00 - 18:00

 

Od 1 grudnia do 1 stycznia w  szkole a także w naszym mieście rusza nasza akcja wolontaryjna !!!

Zaczynamy zbiórkę karmy dla potrzebujących zwierząt z terenu naszego miasta. Zebrana karma trafi do jaworznickich Fundacji -  Koty z Kociej oraz Jaworznickiego Domu Tymczasowego. 

Na terenie szkoły zbieramy karmę dla psów i kotów przez cały grudzień!!! 

Chcemy napełnić miski potrzebujących zwierzaków !!!

W związku z tym... ogłaszamy dla Was konkurs!!! 

Klasa, która zbierze największą ilość karmy otrzyma Puchar Klasy z Sercem i oczywiście słodki upominek.

Będziemy prężnie działać także na terenie miasta. Nasi dzielni wolontariusze będą zachęcać wszystkich do pomocy zwierzakom w Galerii Galena w dniach 13,14 grudnia w godzinach popołudniowych razem z Panią Malwiną Biela i Panią Elą Saternus. Ale to to jeszcze nie wszystko...

Pomagają w nam w naszym przedsięwzięciu także jaworznickie firmy, które postawiły w swoich siedzibach  pudła na karmę i udostępniły nasze plakaty zachęcając do wsparcia naszej szkolnej inicjatywy!! Bardzo im za to wszystko dziękujemy:) 

MegaPizza, Nailed It Karoina Fijał, Artprojekt Jaworzno,Ermagraf, Alfa Projekt, Auto8, Cyber Wrona, Warta, Pin Up Beauty, Odido-Sławkan, Galeria Galena - Jesteście Wielcy!! Dziękujemy!!!

Artykuły

Przejdź do - WIELKIE PIECZENIE PIERNIKÓW W PRZEDSZKOLU

WIELKIE PIECZENIE PIERNIKÓW W PRZEDSZKOLU

Dnia 6 grudnia przedszkolaki zgodnie z przedświąteczną tradycją piekły świąteczne pierniczki. Z pomocą pań praca z przygotowaniem wypieków szła sprawnie i bez trudu. Wszystkim podobało się wykrawanie świątecznych kształtów – choinek, gwiazdek, bałwanków, aniołków przy pomocy foremek. Następnie słodkie ciasteczka piekły się w szkolnej kuchni. Po przedszkolu unosił się wspaniały zapach pieczonych pierniczków, który wprawił wszystkich w świąteczny nastrój. Zabawa była doskonała a pierniczki wyszły przepiękne.

 

06
12.2017

Czytaj więcej o: WIELKIE PIECZENIE PIERNIKÓW W PRZEDSZKOLU
Przejdź do - Wyniki konkursu "Czytamy Sienkiewicza"

Wyniki konkursu "Czytamy Sienkiewicza"

Konkursy "Czytamy Sienkiewicza" oraz "Obrazki z Sienkiewicza" rozstrzygnięte!!
W piątek 1 grudnia podsumowano wyniki II edycji konkursów zorganizowanych na cześć naszego patrona.
 
W zmaganiach czytelniczych wygrał Jakub Gut z kl. V, II miejsce uzyskała Maja Kantor z kl. IV,III miejsce Wiktoria Starczyk- z kl. IV, wyróżnienie- Julia Mierzejewska - z kl. IV
 
W konkursie plastycznym zwyciężyła Aleksandra Moskal z kl. VII, II miejsce przypadło Wiktorii Knapek z kl. V, a III miejsce Weronice Badyl z kl. VII.
 
Nagrodzono również zwycięzcę " ortograficznej corridy, czyli walki z bykami"-mistrzynią okazała się Karolina Stadler, która odebrała dyplom za I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym.
 
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i składamy podziękowania Państwu Magdalenie i Andrzejowi Tulik za objęcie patronatem konkursów i ufundowanie nagród dla finalistów. 
 Organizatorzy: p.Renata Marcinkowska, p. Halina Zięba

04
12.2017

Czytaj więcej o: Wyniki konkursu "Czytamy Sienkiewicza"
Przejdź do - Dyskoteka andrzejkowa

Dyskoteka andrzejkowa

W czwartek 3o listopada odbyłą się dykoteka andrzejkowa klas I-VII. Jak się bawiliśmy - zobaczcie na zdjęciach!

04
12.2017

Czytaj więcej o: Dyskoteka andrzejkowa
Przejdź do - "Jeż super zwierz"

"Jeż super zwierz"

Bardzo miło jest nam poinformować, że uczennica klasy pierwszej Noemi Grabowska zajęła I miejsce w miejskim konkursie plastycznym „Jeż super zwierz”organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 7 w Jaworznie. Praca miała formę przestrzenną, wykonana została z materiałów recyklingowych i przedstawiała oczywiście jeża. Praca Noemi była równocześnie jedną z najlepszych prac, które przygotowali uczniowie naszej szkoły, a następnie zostały przedstawione komisji konkursowej. Organizatorem konkursu w szkole była świetlica szkolna. Jesteśmy bardzo dumni z naszej uczennicy. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

01
12.2017

Czytaj więcej o: "Jeż super zwierz"
Przejdź do - SP 9 KIBICUJE JAWORZNICKIM SIATKARZOM

SP 9 KIBICUJE JAWORZNICKIM SIATKARZOM

Uczniowie SP 9 pod opieką pani Kamili Rzędzickiej mieli okazję zobaczyć na żywo mecz piłki siatkowej II Ligi mężczyzn MCKiS Jaworzno - Kęczanin Kęty.  Oglądanie i dopingowanie wywołało wiele pozytywnych emocji. Naszym uczniom podobała się możliwość obejrzenia elementów rozgrzewki przedmeczowej, techniki i taktyki gry. Po meczu uczniowie mogli zdobyć autografy od zawodników oraz zrobić wspólne zdjęcie z drużyną.

25
11.2017

Czytaj więcej o: SP 9 KIBICUJE JAWORZNICKIM SIATKARZOM