Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

 Serdecznie zachęcamy do udziału w dodatkowych, bezpłatnych zajęciach w ramach projektu unijnego

"Energia wiedzy - kompleksowy program rozwojowy dla szkół podstawowych w Jaworznie"

Zajęcia adresowane są do wszystkich chętnych uczniów, którzy chcą rozwijać swoje zdolności lub uczyć  się skuteczniej i efektywniej.

Ilość miejsc ograniczona!

ZAPRASZAMY!!!

 

INFORMACJE  DOTYCZĄCE  REFORMY  EDUKACJI

 

Artykuły

Przejdź do - Dzień Misia w przedszkolu

Dzień Misia w przedszkolu

W dniu 23 listopada wszystkie dzieci z grupy „Biedroneczki” uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem.  Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe, brązowe, różowe itd. A każdy był piękny i wyjątkowy. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, bawiły się przy piosenkach: „Dwa malutkie misie”, „Jadą, jadą misie”. Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, konkursy sprawnościowe, zgadywanki oraz słodki poczęstunek. Dzieci, opowiadały o swoich maskotkach, słuchały opowiadań różnych gatunkach niedźwiedzi oraz tańczyły ze swoimi pluszakami. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i  radości. Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

04
12.2016

Czytaj więcej o: Dzień Misia w przedszkolu
Przejdź do - Pieczemy świąteczne pierniczki

Pieczemy świąteczne pierniczki

Wspólne pieczenie to doskonała zabawa - o tym mieli okazję przekonać się  uczniowie klasy IIB razem ze swoją Panią piekli i ozdabiali pierniczki. Zapach pysznych pierników przyciągał wszystkich do kuchni.  Najlepszym moment  było wspólne dekorowanie! Polewa czekoladowa, pisaki z lukrem, posypki do ciasteczek, bakalie...  Możliwości było mnóstwo, a naszym uczniom nie zabrakło pomysłów i  wyobraźni . Wszyscy mieli doskonałą okazję, aby wykazać się inwencją twórczą i przyozdobić każde ciasteczko według własnego pomysłu.

01
12.2016

Czytaj więcej o: Pieczemy świąteczne pierniczki

Informacje dotyczące Reformy Edukacji