Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

 

AKTUALNE INFORMACJE O REFORMIE EDUKACJI

UZYSKAJĄ PAŃSTWO NA STRONIE MEN:

 

Artykuły

Przejdź do - Jasełka

Jasełka

Jasełka Bożonarodzeniowe, to szczególny czas Świąt Bożego Narodzenia powoduje, że ta uroczystość ma zawsze swój nastrój, jest inna niż pozostałe, dostarcza wielu wrażeń i wzruszeń. W tym roku w naszej szkole  Jasełka przygotowali uczniowie klas III . Było to dla wszystkich wspaniałe wydarzenie.  Nasi aktorzy wraz z wychowawczyniami  odwiedzili również  Domu Pomocy Społecznej gdzie zaprezentowali przygotowane Jasełka, to była bardzo mądra i głęboka część artystyczna, skłaniała do refleksji i zatrzymania się na chwilę w tym, „zabieganym” świecie. Nie zabrakło kolęd i pastorałek wykonanych przez naszych uczniów.

10
01.2017

Czytaj więcej o: Jasełka
Przejdź do - Rodzinny konurs na ozdobę świąteczną - wręczenie dyplomów

Rodzinny konurs na ozdobę świąteczną - wręczenie dyplomów

Rodzinny konkurs na ozdobę świąteczną roztrzygnięty! Celem konkursu było kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia, wzmacnianie więzi z bliższą i dalszą rodziną, zachęcanie dzieci i rodziców do wspólnych zabaw plastycznych podczas tworzenia ozdób różnymi technikami. Wszystkie prace były  oryginalne i piękne. Autorzy wyróżnionych prac otrzymali dyplom i nagrodę, a prace zostały przekazane na „Kiermasz Świąteczny”. Gratulujemy!!!

14
12.2016

Czytaj więcej o: Rodzinny konurs na ozdobę świąteczną - wręczenie dyplomów
Przejdź do - Święty Mikołaj zawitał do przedszkola

Święty Mikołaj zawitał do przedszkola

Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez przedszkolaków dni  w roku. Przygotowują się do niego starannie. Dzieci  wykonują ciekawe prace plastyczne, na których oczywiście króluje Mikołaj. Oprócz prac plastycznych, przygotowują piosenki lub wiersze, które będą mogły zaprezentować przed tak wyjątkową osobą. Dzieci uwielbiają te przygotowania i mimo, że zajmują im one sporo czasu, robią to z wielką przyjemnością. Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już od samego rana zawitał do naszego przedszkola. Wszystkie dzieci bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Trwało to jednak krótko. Przedszkolaki pięknie zaśpiewały przygotowane piosenki, rozmawiały z Mikołajem, brały udział w zabawach, opowiadały o wydarzeniach w przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent. Przedszkolaki długo wspominały ten dzień, dzieliły się wrażeniami, ponownie oglądały prezenty, zerkały przez okno z nadzieją, że jeszcze raz zobaczą naszego gościa i pomachają mu na pożegnanie. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.

 

12
12.2016

Czytaj więcej o: Święty Mikołaj zawitał do przedszkola