Jesteś tutaj: Start / Aktualności / Wydarzenia

Przejdź do - WIELKIE PIECZENIE PIERNIKÓW W PRZEDSZKOLU

WIELKIE PIECZENIE PIERNIKÓW W PRZEDSZKOLU

Dyskotekowe przygotowania

Dnia 30 listopada w świetlicy szkolnej dzieci miały okazję przygotować się do popołudniowej dyskoteki. Panie ze świetlicy w tym dniu wykonywały makijaże twarzy, malowały paznokcie oraz czesały piękne fryzury. Można było również sobie powróżyć. Chętni lali wosk przez klucz, losowali przpowiednie ze słodką niepodzianką oraz mogli poznać imię przyszłego wybranka serca.

Dyskoteka andrzejkowa

W czwartek 3o listopada odbyłą się dykoteka andrzejkowa klas I-VII. Jak się bawiliśmy - zobaczcie na zdjęciach!

12.2017

Przejdź do - Wyniki konkursu "Czytamy Sienkiewicza"

Wyniki konkursu "Czytamy Sienkiewicza"

Konkursy "Czytamy Sienkiewicza" oraz "Obrazki z Sienkiewicza" rozstrzygnięte!!
W piątek 1 grudnia podsumowano wyniki II edycji konkursów zorganizowanych na cześć naszego patrona.

W zmaganiach czytelniczych wygrał Jakub Gut z kl. V, II miejsce uzyskała Maja Kantor z kl. IV,III miejsce Wiktoria Starczyk- z kl. IV, wyróżnienie- Julia Mierzejewska - z kl. IV

W konkursie plastycznym zwyciężyła Aleksandra Moskal z kl. VII, II miejsce przypadło Wiktorii Knapek z kl. V, a III miejsce Weronice Badyl z kl. VII.

Nagrodzono również zwycięzcę " ortograficznej corridy, czyli walki z bykami"-mistrzynią okazała się Karolina Stadler, która odebrała dyplom za I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i składamy podziękowania Państwu Magdalenie i Andrzejowi Tulik za objęcie patronatem konkursów i ufundowanie nagród dla finalistów.
 Organizatorzy: p.Renata Marcinkowska, p. Halina Zięba

"Jeż super zwierz"

Bardzo miło jest nam poinformować, że uczennica klasy pierwszej Noemi Grabowska zajęła I miejsce w miejskim konkursie plastycznym „Jeż super zwierz”organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 7 w Jaworznie. Praca miała formę przestrzenną, wykonana została z materiałów recyklingowych i przedstawiała oczywiście jeża. Praca Noemi była równocześnie jedną z najlepszych prac, które przygotowali uczniowie naszej szkoły, a następnie zostały przedstawione komisji konkursowej. Organizatorem konkursu w szkole była świetlica szkolna. Jesteśmy bardzo dumni z naszej uczennicy. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.