Jesteś tutaj: Start / Aktualności / Wydarzenia

Artykuły

Informujemy, że od poniedziałku (29.04) lekcje w naszej szkole odbywać się będą zgodnie z planem lekcji.

Informacja dotycząca strajku nauczycieli

Informujemy, iż jeżeli nie dojdzie do porozumienia, w naszej szkole w dniu jutrzejszym tj. w piątek, nauczyciele będą nadal strajkować

04.2019

Informacja MEN dla rodziców w związku ze strajkiem nauczycieli

Do obowiązków dyrektora szkoły i przedszkola należy zapewnienie uczniom bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu na terenie placówki (1) i nie zwalnia go z tego obowiązku przystąpienie nauczycieli do strajku (2).

Strajk nie stanowi przyczyny odwołania zajęć w przedszkolu i szkole oraz jej zamknięcia (3).

04.2019

Czytaj więcej o: Informacja MEN dla rodziców w związku ze strajkiem nauczycieli

REKRUTACJA 2019/2020

Informujemy, że zostały opublikowane zarządzenia Prezydenta  Miasta Jaworzno w sprawie rekrutacji  do przedszkola i pierwszej klasy szkoły poodstawowej  na rok szkolny 2019/2020.

Dla przedszkola - link

Dla pierwszej klasy szkoły podstawowej - link

Komunikat w sprawie rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkolach podstawowych na rok szkolny 2019/2020 prowadzonych przez miasto Jaworzno - do pobrania w pdf

REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

Zapraszamy uczniów (klas 8) i ich rodziców do zapoznania się z informacjami pod adresem -  link

Akcja strajkowa w szkole

Szanowni Rodzice / Prawni Opiekunowie,

W referendum nauczyciele naszej szkoły zadeklarowali przystąpienie do strajku rozpoczynającego się dnia 8 kwietnia br. Nauczyciele biorący udział w akcji strajkowej
nie będą  podejmowali żadnych działań opiekuńczo-wychowawczych.
           O indywidualnych potrzebach zapewnienia opieki przez placówkę, prosimy poinformować w sekretariacie szkoły do dnia 5 kwietnia, aby dyrektor szkoły miał możliwość zorganizowania opieki zastępczej.

Prosimy o zrozumienie zaistniałej sytuacji i zapewnienie opieki dzieciom, i nie przysyłanie ich do szkoły/przedszkola. O wszelkich zmianach będziemy informować
na bieżąco przez stronę szkoły lub facebooka.